Анџелина Џоли има сипаници


Анџелина Џоли поради болест нема да присуствува на премиерата на својот нов филм „Unbroken“, која е закажана за понеделник во Лос Анџелес.

angelina joli

Од „Universal Pictures“ е соопштено дека Џоли има варичела (овчи сипаници) и оти нема јавно да настапува наредните денови за да го промовира филмот чиј режисер е таа.

На премиерата Џоли ќе ја претставува нејзиниот сопруг Бред Пит и децата. Таа на своите фанови преку ЈуТјуб им порача дека филмот многу и значи и додава оти ќе „седи дома, ќе се чеша и ќе мисли на нив“.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1