Анџелина Џоли имала сообраќајка


Анџелина Џоли доживеала сообраќајна незгода во Лос Анџелес кога се враќала дома по проекцијата на филмот „Unbroken“ на Беверли Хилс. Џоли возела црн џип кој поради дождливото време и големата брзина удрил во тротоарот при што била предизвикана експлозија на две гуми.

Сведоците велат дека не би биле изненадени ако таа има повреди на вратот.

angelina joli

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1