Анџелина Џоли ќе оди на уште една операција


Hollywood Actress Angelina Jolie Attends A Foreign Office Briefing On Preventing Sexual Violence In ConflictСлавната актерка Анџелина Џоли се одлучила на оперативен зафат за да се ослободи од истакнатите вени на рацете пред венчавањето со својот долгогодишен вереник Бред Пит, која се подготвува за лето.

– Анџелина сака да биде убава на венчавката со Бред Пит. Секогаш имала комплекси поради тоа, но порано немаше причина да направи нешто за да го промени тоа – се до сега, тврди извор близок на Анџелина Џоли.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1