Бившиот на Севе повторно ќе се жени: Ова е неговата избраничка! (ВИДЕО)


Српските медиуми пишуваат дека бизнисменот Милан Поповиќ, познат во јавноста по постојаните скандали околу старателството за детето кое го има со Северина, е на чекор до стапување повторно во бракmilan-popovic-640x361

Атрактивната русокоса минатата година беше финалистка на изборот за Мис Србија и е пријателка на Сораја Вукелиќ. Станува збор за Уна Бошковиќ, која со Милан се запознала уште додека тој бил со Севе, а врската ја започнале дури минатата година.

Уна ја потврди врската со него, но не кажала ништо за стапувањето во брак со Милан.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1