Богат фраер си ја заглави јахтата под мост во Лондон (Видео)


jahta mostЛуксузната јахта Викторија се најде во големи проблеми, при обидот да помине под мостот на реката Темза во предградие на Лондон

Пред бројни затекнати минувачи, бродот неколку пати се заби во мостот.
Кој и да управувал со него, се обидувал да го исправи и намести така за јахтата да може да помине, но тоа никако не му успеваше.Наводно, го отфрлала речната струја, но јахтата и онака е превисока за да може да помине под мостот.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1