Боки 13: Ноќеска ме силуваа


Еден од најконтраверзните личност на нашиот простор, водителот, пејач, реалити ѕвезда Бојан Јовановски – Боки 13 шокираше со својот статус на Фејсбук.

Боки закачил слика од севе во креветот а како наслов ставил – ноќеска ме силуваа

Боки подоле објаснува дека се работи за сон.

,,Сонував сешто, ноќеска сонував дека ме силувале. Прво се борев а потоа се предадов,, напишал Боки

boki13

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1