Боки13: Камерата на моите родители ќе покаже кој замина со торбата


„Живеев за денот кога ќе дојде моментот да можам да зборувам, зошто сум мета на јавен линч веќе 5 месеци”. вака Боки 13 денеска се обрати пред Судот.

Тој рече дека колку што седел во ресторан со ексшефицата на СЈО Катица Јанева, исто толку пати седел во ресторан и со надлежниот јавен обвинител, мислејќи на обвинителката Вилма Русковска.

  • „Вештачењето на камерата од моите родители ќе покаже кој замина со торбата и каде“, рече Јовановски околу Луј Витон торбата.

Тој неколку пати истакна и дека му е лошо и дека едвај стои на нозе.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1