Чак Норис во елитната единица на Виктор Орбан


Легендарниот американски актер, Чак Норис во текот на вчерашниот ден оствари средба со унгарскиот премиер, Виктор Орбан.

Тој го прошета Чак Норис низ Будимпешта, а му ја претстави и неговата елитна едицина во Унгарија.

Таму набљудуваа и вежби на членовите на оваа воена единица на унгарскиот премиер

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1