Да се изгазиш од смеење: Турска преработка на Рамбо, Дракула… (Видео)


news_105716

Шегите на сметка на преработките на познатите холивудски филмови на турски не престануваат.

Примерот со Џон Вејн синхронизиран на турски е веќе добро познат. Сцената оди вака.

Џон Вејн  Влегува во барот во полна каубојска опрема, драматична музика, тропа со раката на шанкот и бара пијалок – еве го муабетот меѓу него и конобарот

Џон Вејн – ,, их бир виски,,

Конобарот – ,, Јок виски,,

Џон Вејн ,, Пу ј`зк,,

Ако ова не ви е доволно погледнете само како изгледаат преработките на добро познатите холивудски филмови на турски.

Ѕвездени патеки

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1