Дали е можно дека не сфатила: Бара лозинка од фејсот, ќе се изгазите од смеење како ја откачи (Фото)


Дали е можно дека девојкава не сфати како ја откачија 🙂

На интернет се споделува фотографија од преписка на фејс меѓу две девојки од Србија. Едната мртва ладна и бара маил и шифра од фејсот за да играла игрички преку нејзиниот профил. Погледнете како ја откачи девојката 🙂

fejsbuk-prepiska-1406903684-544325

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1