Дали гласањето во „X-Factor“ беше наместено? (Фото)


Вчерашното прво полуфинале или прв настап во живо на „Икс-Фактор“ Адрија собра многумина пред телевизорите. Талентот на натпреварувачите е навистина огромоен, па гледаноста е секако разбирлива. Но, додека ние се радуававме за нашите фаворите, Телеграф.рс направи истражување на темата дали при гласањето на публиката се било коректно.
Истражувањето било испровоцирано од поплаки на неколку гчедачи кои се обиделе да гласаат, но не успеале. Целата статија прочитајте ја ТУКА

Glasanje-za-X-Factor3-670x951

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1