ВИДЕО: Невообичаена светлина на небото над Пула – НЛО?


pula nloАвторот на записот тврди дека снимал во пулската населба Шишанско околу 20 часот кога не небото ја забележал невообичаената светлина

По објавувањето на снимката на Јутјуб повеќе лица во своите коментарите опишаа слични сопствени искуства. Сепак, некои сметаат дека станува збор за „кинески лампиони“.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1