Дали сте знаеле дека постои? Еве како изгледа сестрата на Брена


Лепа Брена е една од најголемите ѕвезди на Балканот, а малкумина знаат нешто повеќе за нејзиниот брат и нејзината сестра. Братот Факур пред јавноста се појави минатата година во емисијата „ Никогаш не е доцна„, а сестрата Факета Стојановиќ ретко се појавува во медиумите.

Сестрата на Брена со мажот Зоран и нивните две ќерки две децении живее во Канада, па сестрите поради големата одалеченост, не се гледааат често.

Погледнете ја сестрата на Брена.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1