Даниел ја запали арената со Sex on fire – заслужи победа ГЛАСАЈТЕ !!!


daniel finale

ГЛАСАЈТЕ НА – 141 345 – во пораката впишете – 3

Кристина Ковач: Мило ми е што вечерва си во свој елемент. Одлична изведба.

Кики Лесендриќ: Ова е еден од твоите најдобри настапи. Сигурен сум дека ќе направиш голема кариера, супер !

Емина Јаховиќ: Кога те слушам си влам во себе – Што да правам пее растура. Ти гориш! Ја запали арената вечерва. Секоја чест!

Жељко Јоксимовиќ: Даниеле ти си веќе ѕвезда

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1