Даниел Кајмакоски имал сообраќајна несреќа – неговиот автомобил е целосно уништен


Даниел Кајмакоски попладнево доживеал сообраќајна несреќа во близина на трговскиот центар „Мавровка“, јавува Канал5.

daniel666

Целосно бил уништен неговиот мини морис , но за среќа Кајмакоски е неповреден.

Констатирана е само материјална штета, а според полицијата се судриле морисот со белградски таблички на Кајмакоски со автомобил пежо 206.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1