Даниел нападнат пред Универзална (Видео)


daniel5555Даниел Кајмакоски беше специјален гостин на 17-тата по ред „Златна бубамара на популарноста“, а македонските обожавателки со мечиња и чоколадни бонбони го пречекаа пред Универзалната сала.

Тинејџерките буквално полудеа, го нападнаа со прегратки, подароци и овации, водени од желбата да се фотографираат со него и да добијат автограм.

Курир/ Видео: НетПрес

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1