Девојче кое расплака милиони (ВИДЕО)


Дека децата можат да бидат „поголеми“ луѓе од возрасните покажа оваа видео снимка.
devojceДевојчето ја искажа љубовта кон болното братче на посебен начин. Бидејќи од терапијата целосно му паднала косата, додека родителите и братот биле отустни, неговата сестричка си ја истрижила својата коса.
Кога се вратиле родителите и братот, ја виделе целосно потстрижана. Таа зачувала неколку прамени од својата коса за спомен кои му ги подарила на своето братче.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1