ДЕВОЈЧЕТО ШТО СЕ ШЕКНА КОГА ДОЗНА ДЕКА АДАМ ЛЕВИН Е ЖЕНЕТ, ДОБИ ИЗНЕНАДУВАЊЕ НА ВЕКОТ


Сите некогаш сме биле вљубени во некоја славна личност. Но, понекогаш нашите чувства кон омилените ѕвезди може да станат премногу силни.

Иако помина една година откако славниот музичар  Адам Левин се ожени со манекенката Бехати Принсло, вестите дека тој е оженет биле непријатно изненадување за тригодишната Мила.2D7BB27C00000578-3276450-image-a-22_1445025673626

Во видеоснимката, кога нејзината мајка и соопшти дека фронтменот на групата „Марун 5“ се оженил и повеќе не е „слободен“, Мила беше на границите на очајот.

– Неееее, мамо – извикува Мила додека и течат солзи. „Не, тој не го направи тоа!“

Оваа снимка набрзо стана вирална, дотолку што дури ја пренесе и „Тајм“.

А, по целата фама околу таа снимка, Мила со нејзината мајка беше повикана да гостува во шоуто на Елен Деџенерис. За да и ја исполни желбата, Елен го покани и Адам Левин во емисијата, кој во студиото влезе со роза во рацете.

Кога малата Мила го здогледа, се израдува и му се фрли во прегратка, но не сакаше долго да биде во негова близина, и беше поудобно во прегратката на мајка и.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1