Џабе Ферари – Голф си е Голф :) ФОТО


Оваа фотографија стана хит на интернет – на неа се гледа како голф „шлепа“ Ферари. Коментарите се – џабе Ферари кога Голф треба да те спасува 🙂 🙂

golf-2-slepa-ferari

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1