Џеф Безос прв пат во јавност со љубовницата


На финалето на Вимблдон, сопственикот на компанијата Амазон а воедно и најбогатиот човек на светот Џеф Безос се појави со својата љубовница, 49 годишната Лаурен Санчез поради која се разведе после 25 години брак.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1