Џорџ Клуни ќе стане татко: Амал е бремена?


Џорџ Клуни и Амал Аламудин наголемо за подготвуваат за својата венчавка, а според гласнините нивното брзање е поради тоа што идната сопруга е бремена.

kluni i advokatkaНе само што направи веридба со лондонската адвокатка Амал Аламудин, туку наскоро би можел да стане татко.

Гласнините за наводната бременост на Аламудин се појавија откако медиумите објавија фотографија на која што таа носи широка облека.

На фотографијата која што се појави на сајтот TMZ се гледа заоблен стомак под долгиот фустан.

Нејзината бременост може да се објасни со брзината со која што таа и Клуни ја донесоа одлуката за венчавка, како и одбивањето на понудата на Обединетите нации да се приклучи на комисијата кон истрагата за Газа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1