Директори, политичати и фудбалери во паника – кои се клиентите на елитната проститутка?


На српскиот организатор на елитна проституција Михајло М. меѓу дваесетина девојки има и старлети, студентки, а поради информациите кои излегоа во јавноста голем број политичари, фудбалери и директори од Србија се во паника.
sex
– Меѓу клиентите има познати директори, политичати и фудбалери кои ги поминуваа ноќите со елитните проститутки. Меѓу клиентите има и странци кои често доаѓаат во Србија. Девојките кои работат имаат од 22 години нагоре, вели извор за српскиот Ало.
Михајло од заработката земал 20 отсто, поретко и 50 отсто. Девојките услугите ги пружале во хотелите низ Белград. Меѓу првите девојки кои се уапсени се Мими Оро и уште две девојки од кои едната студентка.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1