„Добредојдовте од пеколот“ – Бегалците пречекани со крвави свински глави (Фото)


Бегалците кои се сместени во камп во Холандија утринава доживеа шок. На оградата на влезот во кампот имало отсечени свински глави.

Освен тоа, пронајдени се и пластични кеси полни со крв.

„Добредојдовте од пеколот“, стоело на вратата, а досега никој не презеде одговорност.

g4i8ti9uti7y98t4re654y4e4t4tru4i 698002svet-svinjske-glave-izbeglice-holandija-printscreen-youtube-rtf-24568 g6f4t98y7ui98oiu98poopoi

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1