Добро погледнете: Дали ви се верува дека ова се секс кукли а не живи луѓе? (Фото)


Ова се секси куклите од силикон кои се се повеќе популарни во светот. Иако се скапи сепак производителот вели има нарачки од цел свет. Си бираат каква коса, очи, големина на гради или машки полов орган итн итн.. Еве како изгледаат некои од нив

Seksi-lutke

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1