Документи на ФБИ за вонземјани достапни на интернет!


fbi dokumentiЗаписите на FBI стари 63 години за НЛО кое наводно се срушило во пустина во Њу Мексико деновиве станаa вистинска интернет сензација.

Според FBI, станува збор за записи кои потекнуваат од 1950 година во кои освен за НЛО-то пишува и за органите кои биле пронајдени а за кои се смета дека се на вонземјани.

Сепак, треба да се земе во обзир дека станува збор за непотврдени извештаа кои во FBI досега не се истражени.

Станува збор за три летечки чинии кои биле пронајдени во Њу Мексико и тоа од воени пилоти.

Документите може да ги погледнете овде.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1