Доналд Трамп бил заљубен во принцезата Дајана, таа не го поднесувала!


Славниот Доналд Трамп бил многу заљубен во принцезата Дајана.

Извор близок на трагично загинатата принцеза рекол дека Трамп ја опсипувал со цвеќе, но Дајана не била воодушевена од него, ниту од неговите постапки.don.jpg500

Селина Скот, која станала блиска пријателка на принцезата од Велс, рекла дека милијардерот сакал да се ожени со Дајана, и дека тaa би можела да биде негова „трофеј“ жена.

Но, Селина рекла дека Дијана се „ежела“ од Трамп и дека не и паѓало на памет да има било што со него.

Почна да изгледа како Трамп да ја прогонува… Знам бидејќи тоа ми го кажа, рекла Скот и додала дека Дајана секој букет го фрлала во канта за ѓубре.

За потсетување Дајана загинала на 31 август 1997, после повредите со кои се здобила во сообраќајна несреќа.

Извор: Вистина.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1