Досега необјавено ФОТО – Цеца како бебе со родителите


Малкумина имале прилика да ја видат познатата српска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ како изгледала како бебе.

Иако за пејачката која 30 години е на музичката сцена речиси се се знае, малкумина ја имаат видено Цеца како изгледала како дете, особено како бебе.

Таа на фотографијата е во рацете на своите мајка и татко и е направена пред повеќе од 40-тина години.

Според српските медиуми Цеца на фотографијата едвај да имала месец ден, а ви тоа време ниту нејзиниот татко Зоран, ниту мајката Мирјана можеле да пречувствуваат дека таа ќе биде позната пејачка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1