Другата страна на Трамп: Погледнете како се тепа новиот претседател на САД (ВИДЕО)


Во шоуто каде директори имаа по еден борец, кој се бореше за нив, и поради тоа што, во сплетот на околности и помалку местенки, борецот на Трамп победи и требаше да се исполни кладбата.tramp-8

Така на Винс му беше избричена главата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1