Духови фатени на фотографии: И оние кои не веруваат, по овие ќе го сменат мислењето?


Дури и оние кои не веруваат во духови, веројатно ќе се запрашаат за какви необјасниви појави се работи на фотографиите.

На овие слики јасно се гледа присутноста на духовите, па единствено останува прашањето дали се автентични и што точно се крие во играта на светлината и сенките.

Погледнете…

Скај

duhovi-foto6

duhovi-foto5

duhovi-foto4

duhovi-foto3

duhovi-foto2

duhovi-foto

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1