Две дечиња изгореа во пожар во Србија


Две дечиња изгореа во пожар кој избувнал во нивната семејна куќа во Панчево, Србија.

pozar-kanada-foto-printskrin-1373121016-335607

Засега не се знае како дошло до избувнувањето на пожарот, а во моментот во куќата се наоѓале 2-годишниот А.Ј. и 5-годишниот К.Ј. кои за жал заминаа во смрт.

Пожарникарите се на терен и се справуваат со огнените јазици.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1