Две сестри пронајдени мртви во гумен базен во стан


Makarska, 20.01.2012 - Starica Zorka Miosic vezana i opljackana tijekom provale u BristuВо стан во Белград синоќа се пронајдени две мртви сестри. Се работи за жени на возраст од 46 и 54 години.
Телата се пронајдени во гумен базен во станот, а според првичните информации, на нивните тела немало траги на насилство, пренесуваат српските медиуми.
Полицијата се сомнева дека станува збор за самоубиство, што според српските медиуми е голема мистериј
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1