Ексклузивни детали: За авионската несреќа вина има и пилотот и лошото време


Комбинација од лоши временски услови, можна пилотска грешка и механички отстапувања се најверојатна причина за авионската несреќа што се случи пред еден месец во скопското село Кожле.avion3333

ТВ Нова со ексклузивни детали за причините за несреќата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1