ТВ НОВА: Вечерва соочување на Спасовски и Андонов


Техничкиот министер за внатрешни работи Оливер Спасовски и дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Оливер Андонов, вечерва ќе се соочат во „Аргументи“ со Љубиша Николовски во 20.30 часот.olivervsoliver-640x394

Останете со програмата на ТВ Нова.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1