Есма: Јас баш сум демократична како човек и се дружам со многу гејовци (ВИДЕО)


2esma500Есма за интервју за Нова Тв, изјави дека е многу демократична жена и дека се дружи со многѕу гејовци.

Видео: НОВАТВ

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1