Канадски министер: Вонземјанитe соработуваат со војската, време е да признаеме (видео)


324776_youtube_f

Некогашниот канадски министер за одбрана Пол Хелијер призна дека војската веќе некое време соработува со вонземјаните.

Неодамна е одржана јавна трибина на која канадскиот министер Пол Хелијер рекол дека некои факти треба да останат скриени, но дека човештвото сепак е подготвено за вистината за вонземјаните.

Вонземјаните веќе подолго време се присутни меѓу нас, на големо работат со војската, а постојат неколку нивни видови на Земјата, заклучил тој.

2 Living ETs Working with US Government from Mike on Vimeo.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1