Еве кои водителки, пејачки и старлети се проституираат за пари (ФОТО)


Дејан Несторовиќ, директорот на српската невладина организација „Сигурна позиција“ тврди дека водителките, пејачките и старлетите се занимаваат со проституција низ целиот свет.prostitucija1

Тој без никаков проблем ги објави имињата на јавните личности кои се занимаваат со проституција. Според него Сандра Обрадовиќ, Миа Борисавлевиќ, Катерина Остоиќ – Каја, Нивес Целзиус сакаат секс за пари.

Тој открива каков секс сака Нивес Целзиус.nives

– Хрватицата која најдобро се проби во Белград е Нивес Целзус. Таа е основачка на старлетизмот. Сака групен секс, а мене лично ми рече дека Србите се подобри во кревет од Хрватите. Често престојуваше во хотелот „Парк“ во Нови Сад и добиваше пари за нејзиното доаѓање.

Миа Борисавлевиќ

mia bo

Сандра Обрадовиќ

sandra gg

Катерина Остоиќ – Кајаkaja

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1