Еве во ЖИВО како слави ВМРО во Струмица


dpmstrВо Струмица ВМРО ДПМНЕ слави победа. На следниот линк може да пратите во живо што се случува во Струмица

http://sitel.com.mk/live

Еве како ВМРО ќе слави во Струмица – Торта и бина веќе подготвени (Фото)

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1