Фамилија Ахмети, маж, жена и 4-годишни близнаци се дел од загинатите во несреќа


Фамилијата Ахмети, маж, жена и 4-годишни близнаци од Скопје се дел од загинатите во автобуската несреќа утрово во Бугарија.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1