Фатална Србинка : Ноќите ги минувала со различни мажи, а утредента ги пронаоѓале мртви


Фаталната Србинка Дрaгана Михајловиќ која полицијата ја упасила во Малта, па ја пуштила поради мистериозната смрт на двајца Британци, пријателите на починатите ја обвинуваат дека е убиец и ловец на пари.fatalna-srbija

-Драгана е уапсена откако британскиот пензионер Невиле Ајерс (78) е пронајден мртов во станот после бурната ноќ помината со неа, пишуваат српските медиуми.

Во врска со Драгана порано бил и Давид Грант, но и тој починал и тоа во февруари оваа година.

Полицијата ја уапсила, но не воспоставила дека двајцата мажи починале од насилна смрт.

Сепак пријателите на починатите мажи велат дека Драгана е монструм и дека ги врбува мажите за да ги искористи.

– Таа е чудовиште. Го завлече мојот пријател Давид во својот живот, се пијанчеше со неа, се забавуваа, го исцрпуваше додека на крајот не го уби,напишал пријателот на Давид на Фејсбук.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1