Фатени на дело: Среде бел ден го кршат она што го плаќаат граѓаните за да украдат железо (Видео)


Кршење и руинирање сред бел ден во Скопје!!!

krsenje-na-beton-sred-bel-den-vo-skopje1-260x167Економската криза ги зафати сите, па кој како умее се снаоѓа. Овие момци, со огромен чекан денеска во Карпош 4 во Скопје го кршеа бетонот од улицата и вадеа метални шипки за старо железо.

Оди запри ги, чекан во глава ќе добиеш :)

Се надеваме дека нема да се нафрлат на спомениците ;)

Хит Портал

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1