ФБИ влезе во дворецот на милјардерот-педофил (ВИДЕО)


Агенти од ФБИ го претресоа целиот осттров на контроверзниот милјардер Џефри Епстајн кој се самоуби пред неколку денови во затвор во Менхетен.

Островот кој се наоѓа на Девствените острови е предмет дека таму биле злоставувани малолетнички и оти Џефри силувал деца.Овој остров е познат и како „островот на оргиите“ и како остров на педофилите“.

Медиумите во САД пишуваа дека милјардерот често доаѓал на островот и оти девојчињата се сончале голи и оти тој шетал речиси разголен

Некои од девојчињата тврдеше дека на островот го виделе и поранешниот претседател на САД Бил Клинтон но тоа никогаш не било докажано.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1