ФОТО: Четири возила се смачкаа во Автокоманда


Четири возила се судрија во сообраќајна незгода која се случи во 11:20 часот во Автокоманда.

Се работи за амбулантно возило со прилепски регистарски таблички и пасат, рено и голф со скопски регистарски таблички.

Од СВР Скопје информираат дека засега нема пријавено дека има повредени во сообраќајката. Причинета е материјална штета.

Фото: Република

soobrakajkacetiri

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1