Фото: Да се знае – кој е газда во куќа


Фото: Да се знае – кој е газда во куќа 🙂

,, Јас сум газда дома – додека не си дојде жена ми ,, 🙂 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1