Фото: Демолиран штабот на СДСМ во Штип


Вчера вечерта бил демолиран штабот на СДСМ во населбата “8 ноември” во Штип, јави а1он.

Foto – A1On

сдсм-штаб-демолиран-2

сдсм-штаб-демолиран-3

сдсм-штаб-демолиран-610x400

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1