ФОТО: Еве како изгледа Хурем Султан без шминка!


Германската актерка со турско потекло, Мерјем Узерли, попозната како Хурем од серијата Сулејман величенствениот, сподели целосно природна и спонтана фотографија.

sultanija_hurem_rokselana_01

Имено, иако познатата Хурем, по коментарите на јавноста, не спаѓа во класичните силиконски убавици, Мерјем е една од најубавите познати Германки.

merjem2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1