ФОТО: Еве како изгледал Даниел Кајмаковски како дете


Тој е омилен кај публиката, а неговата музика ја сакаат сите генерации.

Популарниот македонски пејач Даниел Кајмакоски на својот профил на Фејсбук објавил фотографија од детството, со која ги воодушевил неговите обожаватели.daniel kajmakovski dete

daniel 544

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1