ФОТО: Фиќо удри во BMW на раскрсница во Скопје!


Ако се прашувавте како ќе помине Фиќо доколку се судри во BMW,  еве го одговорот.
Фотографијата е направена на една скопска раскрсница.

fico-bmw500

ФОТО: Facebook

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1