ФОТО: Филип Миркуловски со порака до Мечевска


Многумина од нас се надеваат но јас те знам Робе, сигурен сум дека ти од оваа борба ќе излезеш уште посилна. Издржи !, напиша македонскиот репрезентативец Филип Миркуловски на својот ФБ профил по несреќата на Робертина Мечевска.

mirkul

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1