Фото: Го познавала 1 ден, а му дала да и го истеовира неговото име преку цело лице


article-0-1756C001000005DC-400_634x693

Девојка за која се знае само дека се вика Лесија му дозволила на Руслан Туманиац, кој е тату мајстор да и го истетовира преку целото лице неговото име.

Тие комуницирале преку интернет, а 24 часа откако се запознале во живо таа му се ветила на вечна љубов, договориле свадба а како доказ за љубовта низ цело лице го носи сега неговото име.

Овој контраверзен тату мајстор на јавноста и е познат од 2009 година кога на лицето на девојка која отишла да истетовира една ѕвездичка и истетовирал ни помалку ни повеќе туку 54 ѕвезди на цело лице.

article-2128662-055D9F1E000005DC-704_634x361

18 год девојка го тужеше и бараше од него да го плати отстранувањето на тетоважите.

Лесија нема да го тужи одушевена е от тетоважата вели и ја нарекува ,,симбол на нивната голема љубов,,

,,би сакала да ми го истетовира цело тело,, додала девојката.

article-0-1756C009000005DC-93_634x499article-2273234-1756C005000005DC-39_634x474

article-2273234-1756BFFC000005DC-307_634x544

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1