Фото идеја – идат слави: Прекрасно изгледа, а се прави за минутка


Доколку се подготвувате за слава еве една интересна идеја. Едноставна, брза, а изгледа прекрасно.

Среќна слава на сите што го слават Св Никола

9658_393316194079525_64850037_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1